Koleją do Kultury – z tańszym biletem!

Plakat reklamujący akcję "Koleją do kultury". Białe tło, na górze zielony prostokąt, na nim napis "Koleją do kultury". Niżej graficzne, uproszczone, kolorowe przedstawienie pociągu.

Muzeum Mazowieckie w Płocku bierze udział w akcji „Koleją do Kultury”, w ramach której Koleje Mazowieckie nawiązują współpracę z instytucjami kultury na terenie całego Mazowsza.

Akcja ma na celu promocję interesujących miejsc na mapie kulturalnej Mazowsza. Bonusem dla podróżnych jest to, że mają możliwość zakupu biletów do teatrów, muzeów, galerii z atrakcyjną zniżką. Wystarczy posiadać przy sobie pociągowy bilet.

W ramach akcji każdy, kto okaże w naszej kasie zakupiony w tym roku bilet Kolei Mazowieckich otrzyma zniżkę na indywidualny bilet normalny. Zapłaci połowę ceny!

Szczegóły, adresy i listę rabatów znajdziecie na stronie Koleją do Kultury