Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty artystyczne dla dzieci

Grafika projektu "Teatr w ramie". Pionowy plakat z zielonym tłem, pośrodku rysunek przedstawiający w prosty w formie rysunek dwójki dzieci na scenie z czerwoną kurtyną. Nad nim napis "Teatr w ramie", pod nim zasady zapisów na zajęcia dostępne również w tekście towarzyszącym grafice,

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie pt. „Teatr w ramie” realizowanym przez Stowarzyszenie Człowiek Kultura we współpracy z Muzeum Mazowieckim w Płocku. Projekt skierowany jest do dzieci z grup przedszkolnych (5-6 lat) oraz szkolnych (klasy 1-3) z terenu miasta Płocka.

W programie:

• spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Form Wielu
  • lekcja z przewodnikiem Muzeum Mazowieckiego w Płocku
  • tworzenie żywych obrazów

Zapisy od 2 marca 2023 roku pod numerem telefonu 24 364 70 72.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące projektu znajdą Państwo w załącznikach.

Warunkiem wzięcia udziału w przedsięwzięciu jest zapoznanie się z regulaminem rekrutacji oraz wypełnienie przez rodzica każdego dziecka stosownych oświadczeń dostępnych poniżej (prosimy o ich wydrukowanie i wypełnienie oraz zabranie ze sobą na warsztaty).

Projekt dofinansowany przez Fundację Fundusz Grantowy dla Płocka