Muzeum na 13. Forum Rozwoju Mazowsza

14 i 15 listopada 2023 roku widzimy się na Stadionie Legii w Warszawie, na 13. Forum Rozwoju Mazowsza!

Forum Rozwoju Mazowsza to najważniejsze wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Forum od lat stanowi przestrzeń do dzielenia się doświadczeniami i inspiracjami w gronie przedstawicieli administracji, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego.

Co się będzie działo podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza?

— inspirujące debaty z polskimi i zagranicznymi ekspertami organizowane na dwóch scenach
— interaktywne przestrzenie do wymiany wiedzy i doświadczeń współtworzone we współpracy z beneficjentami unijnych środków
— warsztaty, symulacje, pokazy i prezentacje
— konsultacje eksperckie i networking

Będziemy tam również i my! Zapraszamy, na naszym stoisku będzie można m.in. wirtualnie zwiedzić muzeum. Do zobaczenia!