Muzeum Żydów Mazowieckich przygotowuje się do wystawy. Będzie chwilowo zamknięte

Sala Muzeum Żydów Mazowieckich, jasne ściany i podłoga, wysokie okna, kolumny i multimedialne kioski.

Ze względu na prace dotyczące wystawy Wernisaż wystawy „Blum/Cieśniewski. A jednak życie”, która swój wernisaż będzie miała 27 kwietnia, od 👉11 kwietnia👈 jesteśmy zmuszeni zamknąć MŻM dla zwiedzających.

Przepraszamy i zapraszamy Was od 27 kwietnia.

Tymczasem wszystkim obchodzącym święta Pesach (od zachodu słońca 5 kwietnia do zmroku 13 kwietnia) i Wielkanocy (9 kwietnia) połączone symboliką zrywania kajdan i odradzania się – życzymy wychodzenia z wewnętrznej niewoli uprzedzeń i obojętności.

W ten świąteczny czas Muzeum Żydów Mazowieckich będzie nieczynne od 7 do 9 kwietnia, zapraszamy do odwiedzenia nas 10 kwietnia. Chag Pesach Sameach / Happy Passover / Radosnego Święta Paschy i Happy Easter / Radosnej Wielkanocy.

Osoby, które będą chciały nabyć książkę „Iluj Genialny młodzieniec” Rafała Kowalskiego, będą mogły dokonać zakupu w godzinach od 10:00 do 15:00. Przypominamy, że książka jest również dostępna w sklepie Muzeum Mazowieckiego w Płocku.