Wernisaż wystawy „Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Księga Jubileuszowa 1928 – 2021”

07 października 2022
ul. Kolegialna 6

Zapraszamy na wernisaż wystawy i promocję albumu „Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Księga Jubileuszowa 1928 – 2021”.
Spotykamy się w auli Muzeum Mazowieckiego w Płocku przy ul. Kolegialnej 6.
Na wystawie zaprezentowane będą pamiątki związane z klubami należącymi do Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, jak i z działalnością samego związku.
Wernisaż połączony będzie z promocją pamiątkowego albumu Zbigniewa Pawłowskiego poświęconego dziejom płockiej piłki nożnej.
Dla zebranych zaśpiewają „Dzieci Płocka”.
Wstęp wolny. Zapraszamy!

Na zdjęciu – KSZS Masovia Płock przed meczem z KPW Kutno wygranym przez płocczan 5:2. Stoją od lewej: Chojnacki, Kozłowski, Frandofert, Znajkiewicz, Janicki, Staniszewski, Duszyński, Kuczyński, Szarlak, Kwiatkowski.