Warsztaty rodzinne „Stemple Gustava Klimta”

16 lipca 2022
Kolegialna 6

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki do wzięcia udziału w kolejnych rodzinnych warsztatach muzealnych w Muzeum Mazowieckim.

Warsztaty są połączeniem twórczej zabawy z historią sztuki.

Dlaczego warsztaty są rodzinne? Bo bawią się, uczą i tworzą z nami nie tylko dzieci ale też ich rodzice.

16 lipca zapraszamy Was na bardzo wakacyjną odsłonę naszego muzealnego cyklu, czyli warsztaty „Stemple Gustava Klimta”. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 4 roku życia z jednym rodzicem (lub opiekunem).

Podczas zajęć porozmawiamy o życiu i twórczości Gustava Klimta a w części warsztatowej chwycimy za najróżniejsze rodzaje stempli i stworzymy własne wielkoformatowe interpretacje „Pocałunku”. Uwaga! Warsztaty będą brudzące – zabierzcie ubranie na zmianę dla siebie oraz swoich pociech.

Warsztaty odbędą się 16 lipca (w sobotę) o godzinie 11:00 w Muzeum Mazowieckim przy ulicy Kolegialnej 6 w Płocku.

Zajęcia są odpłatne a cena to 25 zł za jedno dziecko. Rezerwacji miejsc dokonacie pod numerem telefonu 797904281.