Warsztaty rodzinne „Kapelusze dam fin de siècle” w Muzeum Mazowieckim w Płocku

07 maja 2022
ul. Kolegialna 6

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rodzinnych warsztatach muzealnych, które w Muzeum Mazowieckim od maja prowadzić będzie Grupa kreatywna Tu mi wolno.Warsztaty są połączeniem twórczej zabawy z historią sztuki. Dlaczego warsztaty będą rodzinne? Bo bawić się, uczyć i tworzyć będą nie tylko dzieci ale też ich rodzice. Pragniemy by Muzeum Mazowieckie było miejscem bliskim sercu nie tylko dorosłych ale również starszych i młodszych dzieci.Na pierwsze warsztaty z tego cyklu zapraszamy 7 maja (w sobotę) o godzinie 11:00 do Muzeum Mazowieckiego przy ulicy Kolegialnej 6 w Płocku.Każde zajęcia z Grupą kreatywną Tu mi wolno będą inne ale 7 maja zapraszamy Was na „Kapelusze Dam Fin de Siècle” – warsztaty skierowane do dzieci od 5 roku życia (wraz z jednym rodzicem). Podczas zajęć uczestnicy będą bawić się i poznawać specyfikę ubioru obowiązującego na przełomie wieku XIX i XX. Uczestnicy wykonają także i ozdobią piękne papierowe kapelusze – utrzymane w secesyjnej kolorystyce i stylu.Warsztaty są bezpłatne ale w związku z ograniczoną liczbą miejsc nie czekajcie z zapisami! Rezerwacji miejsc na warsztaty dokonacie pod numerem telefonu 797904281.