Pierwsze urodziny wystawy art déco. Koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej

16 września 2022
Kolegialna 6

Nasza słynna wystawa art déco ma już rok! Z tej okazji zapraszamy Was na urodzinowe świętowanie:)

16 września o godz. 16 organizujemy dla Was specjalne zwiedzanie wystawy art déco. Nasi przewodnicy opowiedzą Wam o tym pasjonującym stylu i naszych niesamowitych zbiorach. Będzie także konkurs z nagrodami!

O godz. 17 zaś na dziedzińcu muzeum (wejście jak na wystawę, od ul. Kolegialnej 6) zapraszamy Was na koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej, grupy rozsmakowanej w dawnych melodiach polskiej przedwojennej rewii i kabaretu. Posłuchamy piosenek i pieśni z repertuaru Adama Astona, Wiery Gran czy Mieczysława Fogga, w aranżacjach Henryka Warsa i Rostworowskiego. Będą to wzruszające walce, namiętne tanga, skoczne polki, porywające foxtroty, rumby i slow-foxy z zachowanym stylem i ponadczasowym urokiem tych melodii.

Uwaga, uwaga – 10 pierwszych osób, które przyjdą na koncert w stroju nawiązującym do epoki lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku także dostanie upominki od muzeum! W programie mamy także urodziny tort:)

Zwiedzanie i koncert są darmowe. Zajrzyjcie do muzeum u uczcijcie z nami urodziny wystawy, którą w ciągu roku odwiedziło – uwaga – niemal 30 tys. osób z całego świata!

Fot. W. Rudzki