Moja własna tancerka serpentynowa. Warsztaty dla dzieci

04 czerwca 2022
ul. Kolegialna 6

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych rodzinnych warsztatach muzealnych, które w Muzeum Mazowieckim prowadzi Grupa kreatywna Tu mi wolno.

Warsztaty są połączeniem twórczej zabawy z historią sztuki. Dlaczego warsztaty są rodzinne? Bo bawią się, uczą i tworzą z nami nie tylko dzieci ale też ich rodzice.4 czerwca zapraszamy Was na taneczno-plastyczną odsłonę naszego muzealnego cyklu, czyli warsztaty „Moja własna tancerka serpentynowa”. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 4 roku życia z jednym rodzicem (lub opiekunem). Podczas zajęć poznamy historię jednej z ikon belle époque – wyjątkowej tancerki oie Fuller. Będziemy tańczyć i bawić się przy muzyce klasycznej z przełomu XIX i XX wieku. Wykonamy też i ozdobimy własne drewniane tancerki serpentynowe, które następnie wprawimy w ruch.

Warsztaty odbędą się 4 czerwca (w sobotę) o godzinie 11:00 w Muzeum Mazowieckim przy ulicy Kolegialnej 6 w Płocku.

Zajęcia są bezpłatne ale w związku z ograniczoną liczbą miejsc nie czekajcie z zapisami!

Rezerwacji miejsc dokonacie pod numerem telefonu 797904281.