Koncert „Broniewski” zespołu Old Crone

16 grudnia 2022
Kolegialna 6

Kochani, na koniec roku mamy dla Was wyjątkowe wydarzenie. Zapraszamy na koncert „Broniewski”!

16 grudnia 2022, godz. 18.00
Muzeum Mazowieckie w Płocku, ul. Kolegialna 6
Wstęp wolny

Wiersze poety w autorskich kompozycjach zaprezentuje zespół The Old Crone. Grupa pracowała nad muzyką do poezji Broniewskiego od początku roku. Jak mówią – pokochali ją. I będzie to widać w ich muzyce.

W efekcie mamy dla Was rockowy koncert z tekstami Broniewskiego. Takiego wydarzenia jeszcze nie było!

Twórczość pochodzącej z Płocka grupy Old Crone sięga do korzeni muzyki folkowej południa Stanów Zjednoczonych, jest miksturą delta bluesa, rockabilly, country oraz szczypty soulu i jazzu.
W skład zespołu wchodzą: Anna Kruszyńska – Strzemieczna – śpiew, Łukasz Grocki – gitara, Krzysztof Bednarski – bass, Rafał Strzemieczny – perkusja, instrumenty perkusyjne.

Koncert zorganizowany jest z okazji obchodów Roku Broniewskiego i zamyka cykl wydarzeń organizowanych w Muzeum Mazowieckim w Płocku z tej okazji.