Big Festivalowski

19 sierpnia 2022
Płock

Plakat Big Festivalowski

Big Festivalowski to jedyny w swoim rodzaju miks jakościowej, pozytywnej twórczości, gdzie humor i smaczne dj-skie sety przeplatają się z praktyczną wiedzą. Festiwal, na którym niezobowiązującym elementem dress code’u jest szlafrok – niezależnie od tego, jak duży jest Twój wkład w polską kulturę i sztukę. To miejsce, w którym stale towarzyszy Ci banan na twarzy, a łezka kręci się w oku.

W przewadze sztuka audiowizualna, ale nie tylko: Muzeum Memów, Klub Festivalowski, Youtuberzy, Stand-Up czy Big Babcie. Festiwal jest żywym, kreatywnym hołdem dla sztuki, która rozśmiesza i podnosi na duchu bez V.I.P treatment, ą-ę i czerwonych dywanów (będą kolorowe!).

Partnerem wydarzenia jest Muzeum Mazowieckie w Płocku oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Dni festiwalu: 19 – 21 sierpnia

Szczegółowy program festiwalu znajdziecie na www.bigfestivalowski.com