Затанцюймо разом гопака! Zatańczmy razem hopoka! Warsztaty taneczne

29 kwietnia 2022
Sala edukacyjna Muzeum Mazowieckiego w Płocku
ul. Kolegialna 6

29 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Tańca. Tego dnia o godz. 15.30 w sali edukacyjnej muzeum przy ul. Kolegialnej 6 zatańczymy wspólnie ukraiński taniec hopok!!!

Naszą nauczycielką będzie choreograf Tatiana Jakovenko z miasta Myrhorod. Serdecznie zapraszamy! Wstęp na zajęcia jest darmowy. Będzie wspólnie uczyć się kroków hopoka, poznamy także jego historię i porozmawiamy o tym, w czym ten typowo ukraiński taniec podobny jest do naszego mazura.

Gwarantujemy pozytywny nastrój!

Szczegóły – tel. 24 367 70 83

29 квітня Міжнародний день танцю.
Якщо тобі цікаво дізнатися про танець Гопак в якому відображаються характерні риси українского народу і чим він подібний до польського народного танцю Мазурка, запрошуємо 29 квітня о 15. 30 до освітньої зали музею Мазовецьких. Вул. Колегіальна 6
Під час зустрічі ми дізнаємося історію виникнення танцю і обовязково спробуємо відтворити його.
Вивчаймо і примножуймо традиції українського народу разом! Проєкт « Будьмо разом» продовжується.
Позитивний настрій гарантуємо!
Телефон для довідок вайбер +380970466925; +48886333202- Тетяна