Nowa sówka w muzealnym sklepiku

Czy na myśl o sowie przychodziły wam do głowy obrazki nudnego, ospałego ptaka, który leniwie spędza noce na poszukiwaniu przekąsek? 🦉🦉

Jeśli tak, to po przeczytaniu książki „Opowiastki o przygodzie małej sówki w Płockim grodzie” zmienicie zdanie na zawsze! Sówka Skarbówka to ptaszek rodem ze średniowiecznego Płocka, który swoim bystrym okiem uratował miasto przed ogołoceniem ze złota! Wraz z nią zagłębicie się w klimat pradawnego grodu na z Tumskiego Wzgórza.
Kto mógłby ukazać wam tamte czasy lepiej niż ptaszek osobiście znający króla Kazimierza Wielkiego?!👑🦉👑

Naszą nową książeczkę (przypomnijmy – przed sówką wydaliśmy już zabawne wierszyki o przygodach pieska Plamy i kotka Kołodzieja) znajdziecie w muzealnym sklepiku. Kosztuje jedynie 2 zł!!

Autorem książeczki jest Michał Sobociński, a wspierali go swymi talentami Sylwia Pogodzińska, Natalia Jarząbkowska i Tomasz Topczewski.