Leonard Sobieraj, dyrektor muzeum, nominowany do tytułu Płocczanina Roku 2021

Na dobry początek tygodnia mamy dla Was wspaniałe wieści‼️🏛️😀

Dyrektor Muzeum Mazowieckiego w Płocku Leonard Sobieraj został nominowany w plebiscycie Wyborcza.pl Płock do tytułu „Płocczanina roku 2021”. Oto fragment uzasadnienia nominacji:

👉„Nie było chyba w Płocku w 2021 r. wydarzenia o większej randze niż otwarcie wystawy art déco w Muzeum Mazowieckim. Ta świetna ekspozycja jest wyjątkową tego typu w Polsce a – jak padło na uroczystości – to także fenomen na skalę co najmniej środkowoeuropejską.”

👉„Kapituła zgodnie podkreślała, że to wielka zasługa dyrektora Muzeum Mazowieckiego Leonarda Sobieraja i jego pełnej pasji załogi. Dodawano przy tym, że bez szefa ambitnego i wciąż dążącego do nowych celów takie sukcesy nie byłyby możliwe.”

Dziękujemy Kapitule i płockiej „Wyborczej” za to wyróżnienie. Jeśli podoba się Wam nasza wystawa, jeśli lubicie nasze muzeum, prosimy o głos.

🔴Aby zagłosować na Leonarda Sobieraja, należy wysłać SMS o treści PR.6 pod numer ☎️ 886 786 379

🔴Głosowanie SMS-owe trwa do soboty, 11 czerwca 2022 r., do godz. 23.59.

🔴Z jednego numeru może zostać oddany tylko jeden głos.

🔴Rozstrzygnięcie plebiscytu – 19 czerwca.