Jarmark Tumski za nami!

W piątkowe południe uroczyście otworzyli go prezydent Płocka Andrzej Nowakowski, dyrektor Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów Radosław Malinowski, zastępczyni dyrektora Muzeum Mazowieckiego w Płocku Agnieszka Jarota oraz ambasador Jarmarku, kolekcjoner Bohdan Kowalczyk.

Z okazji płockiego święta staroci przez cały weekend wstęp do wszystkich oddziałów muzeum był darmowy. Zaglądaliście na nasze stoisko przy ul. Tumskiej 8.

A w niedzielę – na Starym Rynku, prowadziliśmy dla Was stylowe warsztaty „Stemple Gustava Klimta”.

Dziękujemy za odwiedziny!

Udostępnij: