Głosuj w Budżecie Obywatelskim Mazowsza na projekt nr 445!

Gorąco zachęcamy do głosowania w Budżecie Obywatelskim Mazowsza na projekt nr 445 zatytułowany ,, Od Chopina po Olendrów –  wędrówki  wielokulturowym szlakiem mazowieckim”.

Projekt zakłada zorganizowanie darmowych wycieczek dla dzieci i młodzieży z opiekunami, grup zorganizowanych i seniorów szlakiem: Zespół Pałacowo-Parkowy im. Fryderyka Chopina w Sannikach oraz Skansen Osadnictwa Nadwiślańskiego w Wiączeminie Polskim.

W trakcie wycieczek zaplanowano wiele atrakcji.

Sanniki:

Gra terenowa „Z Chopinem w plenerze” prowadzona przez pracowników Centrum oraz przybliżenie historii otaczającego go parku.

• Warsztaty „Sannickie inspiracje”, prowadzone będą w pałacu przez pracowników Centrum.

• Odpoczynek i zabawy integracyjne w plenerze (aktywności na boiskach i placach zabaw prowadzone przez animatorów, dodatkowo spacer alejkami parkowymi i odpoczynek na świeżym powietrzu).

Wiączemin

•        Z Sannik uczestnicy przejadą do Skansenu Osadnictwa Nadwiślańskiego w Wiączeminie Polskim, gdzie odbędzie się zwiedzanie osady i zabytkowych chałup, kościoła i szkoły oraz koncert muzyki ludowej pn. Pieśni i piosneczki spod mazowieckiej strzechy.

Czas realizacji: 15.05.2024 – 30.09.2024

Czas pobytu w Sannikach: 5 godzin  (8:00 – 13:00).

Czas pobytu w Wiączeminie Polskim :2,5 godz. ( 13:30-16:00) zwiedzanie i koncert

Liczba uczestników w ciągu dnia: ok 50 osób dziennie

Liczba uczestników w ciągu okresu realizacji zadania: do ok. 800 osób

W projekcie przewidziany jest darmowy transport na trasie Płock (wyjazd spod Orlen Areny) – Sanniki – Wiączemin – Płock.

Jak głosować?

Wchodzimy na stronę

– Wybieramy przycisk „Głosuj on line”

– Następnie wybieramy przycisk „Rozpocznij głosowanie”

– Wypełniamy krótki formularz z naszymi danymi

– Wybieramy pulę „Projekty podregionalne”

– W wyszukiwarkę wpisujemy nr 445

– Zaznaczamy projekt 445, klikamy „Dalej”

– Zaznaczamy opcję „Wyślij sms”

– Dostajemy smsa z kodem, kod wpisujemy na stronie

I gotowe!

Uwaga – z jednego numeru telefonu mogą zagłosować trzy osoby, np. mama, tata i dziecko (osoby niepełnoletnie także mogą głosować). Potem całą operację można przeprowadzić na pozostałych telefonach.

Głosujcie na projekt 445 i do zobaczenia na wielokulturowym mazowieckim szlaku!