Майстер-клас з декорування писанок. Ukraińskie warsztaty zdobienia pisanek

24 квітня православні віряни будуть святкувати Великдень.
Для того, щоб добре підготуватися запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у майстер класі – «Оздоблення великодніх яєць технікою декупаж».
Це перша зустріч проекту « БУДЬМО РАЗОМ!»Занняття проводить Тетяна Дідковська – українська майстриня , яка до війни працювала в музеї образотворчого мистецтва ім. Й. Д. Буханчука.
Просимо учасників принести з собою варені яйця, які будете оздоблювати.
Тож чекаємо вас 22 квітня о 15.30 год в освітній залі Музею Мазовецьких.
Вул. Колегіальна 6Телефон для довідок вайбер +380970466925; +48886333202- Тетяна
З нетерпінням чекаємо на зустріч! Позитивний настрій гарантуємо!
БЕЗКОШТОВНО

24 kwietnia wyznawcy prawosławia – w tym wielu mieszkańców Ukrainy, którzy w Płocku znaleźli schronienie przed wojną – będą obchodzić Wielkanoc.
Z tej okazji zapraszamy wszystkich – Ukraińców i Polaków, dorosłych i dzieci – do wzięcia udziału w warsztatach zdobienia pisanek techniką decoupage ukraińskim sposobem i w ukraińskim stylu.To pierwsze spotkanie projektu Muzeum Mazowieckiego w Płocku zatytułowanego „BĄDŹMY RAZEM!”
Zajęcia prowadzi Tetyana Didkovska, ukraińska rzemieślniczka, która pracowała w Muzeum Sztuk Pięknych im. J.D. Bukhanchuk.

Uczestnicy proszeni są o przyniesienie gotowanych jajek do dekoracji.
Czekamy więc na Was 22 kwietnia o godzinie 15.30 w sali edukacyjnej Muzeum Mazowieckiego w Płocku przy ul. Kolegialnej 6.

Czekamy na Was! Gwarantujemy pozytywny nastrój!

Zajęcia są darmowe.