Pracuj w Wyszogrodzie

Muzeum Mazowieckie w Płocku poszukuje kandydata na stanowisko pomocnika muzealnego w Muzeum Wisły Środkowej i Ziemi Wyszogrodzkiej w Wyszogrodzie.

Opis stanowiska:

  • nadzór i opieka merytoryczna nad powierzonymi zbiorami,
  • pomoc przy inwentaryzacji i opisywaniu zabytków,
  • pomoc w organizowaniu wydarzeń kulturalnych;

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • dyspozycyjność (praca również w weekendy)
  • kreatywność i pomysłowość
  • znajomość obsługi komputera
  • znajomość obsługi kasy fiskalnej
  • mile widziana znajomość programów graficznych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze ½ etatu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres sekretariat@muzeumplock.eu

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Muzeum Mazowieckie w Płocku”  (ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 r.)”.